KDU.breadcrumbs.homeAktuality Husovice potřebují osvětlit park, celý Sever pak zvýšit bezpečnost
Zpět

Husovice potřebují osvětlit park, celý Sever pak zvýšit bezpečnost

Přidáno 20. 4. 2015
Ilustrační foto
Na městské části Brno-sever je již fungující rada i zastupitelstvo. „Problémy Severu s bezpečností je potřeba řešit intenzivně“, říká opoziční zastupitel Petr Hladík.
Ve čtvrtek proběhne na městské části Brno-sever druhé zastupitelstvo. Součástí bude také schválení druhé úpravy finančního plánu. Tento materiál byl projednán nejprve na finančním výboru, kde na návrh KDU-ČSL byly do plánu zařazeny velice důležité akce – Osvětlení parku Marie Restitury, oplocení dětského hřiště v tom samém parku a také osvětlení chodníků na Merhautově ulici a na Lesné. Na osvětlení parku Marie Restituty je již zpracovaná projektová dokumentace včetně stavebního povolení, kterou na základě podnětu zastupitele Petra Hladíka zpracovaly Technické sítě Brno. Všechny tři návrhy byly finančním výborem schváleny. „Jedná se o důležité projekty pro zvýšení bezpečnosti občanů na Brno-sever a v rozpočtu prostředky na tyto akce jsou,“ říká zastupitel za KDU-ČSL Petr Hladík.  

Rada městské části projednala finanční plán bez schválených návrhů ze strany finančního výboru, tento plán je teď předložen ke schválení zastupitelstvu.

KDU-ČSL nesouhlasí s postojem Rady městské části a všechny tři návrhy opět navrhne na jednání zastupitelstva ve čtvrtek.
 
Mgr. Petr Hladík
Zastupitel města Brna a Brno-sever
731 402 618

Foto: Wikimedia Commons, Creative Commons